Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » канцтовари
канцтовари
pavel_kupriyДата: Понедельник, 12.07.2021, 19:24 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Оффлайн
Форумчани потрібна порада де можна придбати канцелярське приладдя невеликим оптом? Дружина шукає де б замовити канцтовари для роботи, я вирішив їй допомогти, може хтось знає де можна все це придбати і дасть посилання.

netrebkotrsДата: Понедельник, 12.07.2021, 19:25 | Сообщение # 2
Рядовой
Не знаю про малий опт, але можу сказати, що моя дружина для дитини канцелярку замовляє виключно в Китаї, її навіть тогорічна пандемія не налякала, вона говорить, що це єдине місце де можна все купити і витратити небагато грошей.

pavel_kupriyДата: Понедельник, 12.07.2021, 19:25 | Сообщение # 3
Рядовой
Моя не дуже любить замовляти на китайських сайтах і це не через пандемію, а через те що декілька разів в неї були невдалі закупки, а один раз грощі не повертали дуже довго, тому вона там намагається взагалі не купувати.

akimenkostpnДата: Понедельник, 12.07.2021, 19:27 | Сообщение # 4
Рядовой
Так, такі невдалі моменти бувають, я колись на Алі замовляв gps-навігатор, клюнув на низьку вартість, замовлення прийшло вчасно, але потрощене, грощі теж повертали довго. А от про канцтовари, можу порадити інтернет магазин Офіс Центр, ми там для начальника замовляли подарунок - ручку Паркер, але більшість товарів це звичайне канцелярське приладдя - https://office-centre.com.ua/catalog/kantstovari/

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » канцтовари
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: