Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Робота в польщі
Робота в польщі
sasharivantevДата: Суббота, 24.07.2021, 14:18 | Сообщение # 1
Сержант
Статус: Оффлайн
Багато знайомих в моєму місті їдуть на заробітки в Польщу і вже не бачать себе в Україні, кажуть, що у нас таких грошей не заробити. У мене теж з'явилося бажання поїхати, адже потрібно заробляти на своє житло, якось ставати на ноги. Скажіть які документи потрібні і де шукати вакансії, які найбільш цінуються там? Загалом діліться будь-якою інформацією, для мене це буде цінно..

veramarininaaДата: Суббота, 24.07.2021, 14:33 | Сообщение # 2
Сержант
З документів потрібен закордонний паспорт і робоча віза, а взагалі краще звернутися в агентство з працевлаштування за кордоном, по началу краще з ними співпрацювати, адже так простіше

niaminvenДата: Суббота, 24.07.2021, 14:41 | Сообщение # 3
Сержант
У мене знайомий їздив кілька разів і влаштовувався через агентство, і в результаті працював на якихось каторжних роботах, так навіщо гробити своє здоров'я. Тому якщо будете їхати, то краще самим по місцевості пошукати щось, головне не боятися і перед поїздкою трохи підучити мову, це не складно, адже вона трохи схожа на українську

dianalapyxovaДата: Суббота, 24.07.2021, 14:57 | Сообщение # 4
Сержант
Зараз справді українці масово їдуть на заробітки за кордон і переважно в Польщу, тому що немає складнощів в оформленні документів і поляки самі пропонують українцям різні вакансії і надають робочі візи. По початку доведеться попрацювати на таких вакансіях які не вимагають знань мови і диплома. А в подальшому можна спробувати влаштуватися кудись за фахом, на більш оплачувану посаду. Думаю, вам для більш повної інформації варто поспілкуватися зі співробітниками цього агентства Gremi Personal, вони допомагають працевлаштуватися в Польщі

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Робота в польщі
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: