Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Де можна купити якісну і оригінальні меблі?
Де можна купити якісну і оригінальні меблі?
borisbekarev119Дата: Четверг, 05.08.2021, 11:41 | Сообщение # 1
Лейтенант
Статус: Оффлайн
Взяли приміщення в оренду під кафетерій, восені плануємо відкритися. Поки косметичний ремонт, папірці і т.п., але потрібно вже думати про меблі. Порадьте, де можна купити якісну і оригінальні меблі.

lizaliminaДата: Четверг, 05.08.2021, 11:45 | Сообщение # 2
Лейтенант
А ви визначилися, який інтер'єр, стиль або тематика буде у вашого кафетерію? Я знайомий з одним власником невеликого кафе недалеко від мого будинку, так він частину меблів замовляв за допомогою дизайнера, а частину замовляв в місцевому меблевому салоні.

fionafilonoДата: Четверг, 05.08.2021, 11:47 | Сообщение # 3
Сержант
Можна і в меблевому салоні знайти гарні меблі для кафе, але якщо хочеться дійсно чогось оригінального, то слід робити меблі на замовлення. Ну або купувати через інтернет, магазинів багато, відповідно і варіантів меблів буде не мало, заодно і ціни можна порівняти

violenashilkovaДата: Четверг, 05.08.2021, 11:48 | Сообщение # 4
Рядовой
Дивлячись, який дизайн ви вибрали для свого закладу. Особисто мені подобається, коли в кафе затишно и стильно. У цьому магазині є столи дуже незвичних форм, и класні стільці https://www.fusion-style.ua/ua/stol/tables-for-cafe/ . Раджу дуже уважно поставитися до вибору меблів і оформлення інтер'єру в цілому.

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Де можна купити якісну і оригінальні меблі?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: