Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Управління проектами
Управління проектами
HzBoyДата: Воскресенье, 26.12.2021, 00:54 | Сообщение # 1
Сержант
Статус: Оффлайн
Народ, а підкажіть будь ласка дійсно хороші методи або системи для управлінням проектами. Відкрив свою фірму з ландшафтного дизайну і як пішли замовлення. А я повинен всім проектам час приділяти, а мене не вистачає інод на все

svetikneskromnaaДата: Воскресенье, 26.12.2021, 14:39 | Сообщение # 2
Рядовой
Тут уже питання до вас, а чи добрий ви управлінець, якщо не встигаєте? Як на мене, якщо ставите перед собою завдання, то їх потрібно виконувати! Бо тоді навіть перед своїми підлеглими не матимете авторитету

olkamaslova761Дата: Воскресенье, 26.12.2021, 14:41 | Сообщение # 3
Рядовой
Пошукайте в інтернеті варіанти вирішення своєї проблеми, думаю, що щось знайдете, а якщо ні, то звертайтеся за консультацією до фахівців, думаю, вони вирішать питання.

la2217596Дата: Воскресенье, 26.12.2021, 14:44 | Сообщение # 4
Рядовой
Вам просто треба автоматизувати контроль над всім процесами в кожному проекті, а також поручати справи робiтникам. 
Наприклад, у вас повинна бути можливість розбити проект на задачі і поставити відповідальних, потім ви будете просто слідкувати за тим як виповняються задачі і скільки на це часу витрачається.
Вам в цьому може допомогти  проектний менеджмент вiд Бітрікс24 https://www.bitrix24.ua/articles/project_management.php ознайомтися, знайдете все що цiкавить!

Сообщение отредактировал la2217596 - Воскресенье, 26.12.2021, 14:45

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Управління проектами
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: