Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Квіти у Львові на День святого Валентина
Квіти у Львові на День святого Валентина
HzBoyДата: Четверг, 10.02.2022, 21:37 | Сообщение # 1
Сержант
Статус: Оффлайн
Так сталось що не будет на це свято у Львові, поїду у відрядження, а мої дівчина на це мабуть точно образиться. Потрібно їй якось купити букет гарний, є якісь варіантИ?

fornodguestДата: Четверг, 10.02.2022, 22:03 | Сообщение # 2
Сержант
А чому вона образиться? Невже вона не розуміє що робота то є работа і нічого такого іншого. Всяке ж може в житті трапитись.

HzBoyДата: Четверг, 10.02.2022, 22:13 | Сообщение # 3
Сержант
Цитата fornodguest ()
А чому вона образиться? Невже вона не розуміє що робота то є работа і нічого такого іншого. Всяке ж може в житті трапитись.

Та вона в мене емоційна, тому всяк може бути. Емоції іноді трішки більше мають сили ніж здоровий глуз. НУ якось так.

smile

Сообщение отредактировал HzBoy - Четверг, 10.02.2022, 22:50

LevchenkoДата: Четверг, 10.02.2022, 22:51 | Сообщение # 4
Сержант
Цитата HzBoy ()
Так сталось що не буду на це свято у Львові, поїду у відрядження, а мої дівчина на це мабуть точно образиться. Потрібно їй якось купити букет гарний, є якісь варіанти?
Да, таке в житті буває, що хочеться одне, а насправді виходить інше. Для багато дівчат чи жінок це взагалі якесь сакральне свято і мабуть їх можна зрозуміти, бо в цей день ви будете приділяти їм увагу і щось дарувати, бо є таке правило і ви його маєте дотримуватись понад усе.
Мені моя жінка іноді теж щось типу каже " ну ти ж мені обіцяв" і ображається, хоча іноді бувають обставити коли я щось не можу зробити. Тому краще в такій ситуації купити якийсь гарний букет, що вона на вас не злилась, а ви все одно вийшли з цієї ситуації красунчиком по подбали про подарунок.
Все що вам потрібно це просто гарний магазин квітів з доставкою. Можна навіть сюрприз зробити і замовити квіти не додому, а на роботу наприклад, щоб їй там всі позаздрили. Ось в цьому квітковому магазині є гарний вибір букетів до Дня святого Валентина https://kvitna.ua/collection/den-svyatogo-valentina Раджу щось вибрати і купити. Тим більше що магазин пристойний, ось навіть відгуки на Гугл картах можете почитати https://g.page/kvitna?share там зі мною згодні

Сообщение отредактировал Levchenko - Четверг, 10.02.2022, 22:51

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Квіти у Львові на День святого Валентина
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: