Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Одяг для полювання
Одяг для полювання
niaminvenДата: Воскресенье, 26.07.2020, 11:14 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Оффлайн
Хто захоплюється полюванням, питання до вас!) можливо вам питання здасться злегка дивним і смішним, але для мене як новачка, ця справа дійсно важлива. Як правильно одягнутися на полювання, щоб відчувати себе комфортно? Того року колеги покликали на полювання восени і я не замислюючись одягнувся в старі джинси і шкіряну куртку, а хлопці були в повній екіпіровці. Де найкраще купувати такого плану одяг?

nesterovsckijfilДата: Воскресенье, 26.07.2020, 11:20 | Сообщение # 2
Рядовой
Ну ви чудите, в джинсах на полювання зібратися, чому вам ваші друзі не проконсультували з приводу одягу. Не обов'язково щоб одяг була якась спеціальна одежа, головне щоб вам було в ній зручно, тепло і комфортно

sasharivantevДата: Воскресенье, 26.07.2020, 11:22 | Сообщение # 3
Сержант
Я купував тактичну, так би мовити військову форму ще давно і служить вона мені вже багато років. Звичайно вона трохи вже втратила свій первозданний вигляд, випралася, полиняла, але зате дуже тепла і мені в ній зручно, поки не порветься, буду цю форму доношувати

egorlastochДата: Воскресенье, 26.07.2020, 11:32 | Сообщение # 4
Рядовой
Я теж не так давно почав захоплюватися полюванням, пішов з друзями один раз і як затягнуло. Цікаво не тільки приносити додому здобич, а й просто бути наодинці з природою, відчувати свободу. Так ось по початку одягав звичайну свою стару одежу, яку мені не шкода, але чим більше набирався досвіду і дивився на своїх друзів, тим більше хочеться спеціальної екіпіровки, одяг в якій буде тепло і комфортно в різні сезони. Зараз періодично замовляю одяг для полювання на сайті https://camotec.ua/ru....bolovli

koleg5992Дата: Среда, 29.07.2020, 11:11 | Сообщение # 5
Рядовой
smile

vladimirromanofffДата: Пятница, 31.07.2020, 20:44 | Сообщение # 6
Рядовой
Меня данный вопрос тоже интересует.

sergijf21Дата: Среда, 30.09.2020, 20:51 | Сообщение # 7
Рядовой
Мне сложнее всего было найти нормальную обувь для охоты и рыбалки. Долго покупал на рынке, потом заказывать пробовал в интернете.  Но в конечном итоге, я в интернет-магазине Военторг Панцирь купил отличные тактические кроссовки. Пользуюсь уже несколько лет и очень доволен.

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Одяг для полювання
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: