Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Де купити у Львові самокат?
Де купити у Львові самокат?
misterbicipsДата: Суббота, 18.06.2022, 21:27 | Сообщение # 1
Лейтенант
Статус: Оффлайн
Доброго вечора усім. Мені треба купити самокат. За тиждень у дитини день народження, а я обіцяв подарувати саме самокат. Може, порадити гарну модель? Бо я, якщо чесно, в них зовсім не розуміюся.

fornodguestДата: Суббота, 18.06.2022, 21:31 | Сообщение # 2
Сержант
А що в них там розумітися? Ми своему малому самокат як вибирали? Щоб гарний був, та щоб ціна не надто кусалася. Довго не вибирали. Який дитині сподобався, той й взяли.
Ну  а ви вже самі вирішуйте, що вам потрібно.

HellibamaДата: Суббота, 18.06.2022, 21:35 | Сообщение # 3
Рядовой
Катання на самокаті, до речі, дуже корисне. Бо пи цьому задіяні усі групи м'язів. Та й кататися на самокаті можна починати з двух років. На велосипеді у такому році дитина ще не буде їздити.

HzBoyДата: Суббота, 18.06.2022, 21:44 | Сообщение # 4
Лейтенант
Цитата misterbicips ()
Доброго вечора усім. Мені треба купити самокат. За тиждень у дитини день народження, а я обіцяв подарувати саме самокат. Може, порадити гарну модель? Бо я, якщо чесно, в них зовсім не розуміюся.

Та зараз не тільки діти на самокатах гоняють, але й дорослі. Тільки на електросамокатах.
У нас у родині, наприклад, два самокати - у мене та у дитини. 
Де купували? Та можете самі зайти на сайт та подивитися самокати у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/samokaty/  Є й дорослі, є й дитячи. Для усіх вікових груп. Є й міські, трекові, позашляхові.
Ціни різні. Наприклад, ось такий цікавий дитячий зелений самокат зараз по акції коштує замість двух тисяч гривен півтори тисячі.

Прикрепления: 0243306.jpg(4.1 Kb)

Alex25Дата: Четверг, 23.06.2022, 14:34 | Сообщение # 5
Рядовой
Багато хороших магазинів, в яких можна купити самокат.

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Де купити у Львові самокат?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: