Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Що робити, якщо болить спина?
Що робити, якщо болить спина?
HzBoyДата: Суббота, 25.06.2022, 17:15 | Сообщение # 1
Лейтенант
Статус: Оффлайн
Усім доброго дня. Скажіть, що робити, якщо болить спина. Чи погріти, чи може якийсь таблетки є. До лікаря зараз нема змоги піти, тому будемо самолікуванням займатися. А що робити?

HellibamaДата: Суббота, 25.06.2022, 20:56 | Сообщение # 2
Рядовой
Ваша, звісно, справа. Але не варто так робити. Я вважаю, що не треба займатися самолікуванням. Такі симптоми може мати й грижа. А це захворювання повинен лікувати лікар-нервопатолог.

fornodguestДата: Суббота, 25.06.2022, 21:01 | Сообщение # 3
Сержант
Може це радикуліт. Він буває у багатьох людей. Треба з умом працювати - не тягати важке, нахилятися правильно. Наприклад. якщо ви хочете щось важке підняти, треба не нахилятися, я зігнути ноги у колінах, й так піднімати вантаж.

misterbicipsДата: Суббота, 25.06.2022, 21:10 | Сообщение # 4
Лейтенант
Цитата HzBoy ()
Усім доброго дня. Скажіть, що робити, якщо болить спина. Чи погріти, чи може якийсь таблетки є. До лікаря зараз нема змоги піти, тому будемо самолікуванням займатися. А що робити?

У мене теж периодично таке буває. Чи на городі у позі зю постояв довго, чи підняв щось важке. Треба берегти спину, але таке життя, що не завжди виходить.
Коли болит спина. мені допомагають таблетки Диклофенак  https://apteka-ds.com.ua/product....0002380  Вони знімають біль, до речі, не тільки  при болю у спині, а й зубному болю, головному, навіть мігрені.
Коштує він зовсім недорого. Тридцять таблеток коштує всього п'ятнадцять гривень. 
Можете там же на сайті й анотацію почитати.

Прикрепления: 3515111.jpg(4.8 Kb)

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Що робити, якщо болить спина?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: