Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Монобукет на день рождение
Монобукет на день рождение
misterbicipsДата: Пятница, 01.07.2022, 19:11 | Сообщение # 1
Лейтенант
Статус: Оффлайн
Здрастуйте, мені потрібно купити монобукет для коханої дівчини, ви мені дуже допоможете якщо підкажіть де у Львові найкраще купувати квіти. Хочу купити троянди сорту хермоса, їх не скрізь можна знайти.

Сообщение отредактировал misterbicips - Пятница, 01.07.2022, 19:12

vasya195Дата: Пятница, 01.07.2022, 19:14 | Сообщение # 2
Рядовой
Такі квіти не дешеві, їх мені привозили на замовлення, звертався до квіткового магазину, який на Соборній площі. В принципі, я б на вашому місці йшов у найближчий квітковий магазин і спілкувався з продавцями.

misterbicipsДата: Пятница, 01.07.2022, 19:15 | Сообщение # 3
Лейтенант
У найближчому квітковому магазині, вибір зовсім ніякий, ще й товар не зовсім свіжий. Тут не хочеться впасти в багнюку обличчям, тому вирішив порадитися. Магазин на соборній площі, він звичайно далеко від мене перебуває, ну добре візьму машину з'їжджу туди.

LevchenkoДата: Пятница, 01.07.2022, 19:16 | Сообщение # 4
Сержант
Цитата misterbicips ()
Здрастуйте, мені потрібно купити монобукет для коханої дівчини, ви мені дуже допоможете якщо підкажіть де у Львові найкраще купувати квіти. Хочу купити троянди сорту хермоса, їх не скрізь можна знайти.
Краще вибрати квіти в інтернеті, заощадите багато часу. Ось тут є мобукети https://kvitna.ua/collection/monobuket я у них купував троянду сорт якої хермоса, мені шикарний букет привезли додому. Єдиний мінус цієї квіткової крамниці це ціна, але заради такої краси можна витратитися. Після кожної покупки вам капатимуть бонуси на карту, після чого ви зможете за них купити квіти.
Ви тільки подивіться як красиво упаковані квіти, я думаю що це справжня майстерність.
Ви можете оплату здійснити через термінал, переказом на картку, або просто готівкою.

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Монобукет на день рождение
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: