Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Чорна п'ятница (Чорна п'ятница)
Чорна п'ятница
LevchenkoДата: Пятница, 11.11.2022, 16:25 | Сообщение # 1
Лейтенант
Статус: Оффлайн
Всім привіт. Я дуже давно стежу за тим як люди скупають товари в чорну п'ятницю. Дуже хочу теж прийняти участь, але не розумію як і що. В якому магазині краще всого робити покупки? І де найбільші знижки.

misterbicipsДата: Пятница, 11.11.2022, 16:33 | Сообщение # 2
Лейтенант
Я теж нещодавно тільки розпочав робити закупки в чорну п'ятницю. Понад три роки як влився в цю систему. Знаєте це навіть дуже зручно купувати товари по таких класним знижкам. Совітую вам подивитись в інтернеті там повинно бути все росписано.

LevchenkoДата: Пятница, 11.11.2022, 16:34 | Сообщение # 3
Лейтенант
Так я дивися. Але судя по ситуації в нашій країні все могло було відмінитись. Якою  інформацією ви володієте? Мені потрібна ваша порада. Підкажіть магазин в якому ви зазвичай купуєте?

misterbicipsДата: Пятница, 11.11.2022, 16:38 | Сообщение # 4
Лейтенант
Зазвичай я беру участь в розпродажі в інтернет-магазині Алло. Це дуже відомий магазин який працює не зважаючи на ситуацію в країні. Навіть дуже зручно робити пикупки так як там діють знижки починаючи з 50% і не рідко доходить до 90%. Більш детально про чорну п'ятницю https://allo.ua/ua/blackfriday/ можна подивитись на сайті магазина. Найбільші знижки будуть починаючи з 18.11.22 і до 28.11.22.

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Чорна п'ятница (Чорна п'ятница)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: