Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Як розрахувати срок вагітності і дату пологів
Як розрахувати срок вагітності і дату пологів
fionafilonoДата: Среда, 07.12.2022, 19:17 | Сообщение # 1
Сержант
Статус: Оффлайн
Ми з чоловіком довго намагалися зачати дитину, але всі спроби були безуспішні, хоча і він і я абсолютно здорові. Я довго переживала з цього приводу, а потім вирішила відпустити ситуацію. Ми поїхали на море, а після відпустки несподівано для себе побачила 2 смужки на тесті.... І тепер моє питання, як правильно і якої системи дотримуватися при підрахунку терміну вагітності і дати пологів?

lusalusivДата: Среда, 07.12.2022, 19:20 | Сообщение # 2
Рядовой
Ну на мою думку, якщо мені не зраджує пам'ять і мої знання, то при розрахунку терміну вагітності береться перший день останньої менструації і можливу дату зачаття.

simaveronaДата: Среда, 07.12.2022, 19:30 | Сообщение # 3
Рядовой
Я думаю, що максимально точно розрахувати термін вагітності не зможете не ви, ні лікар, тому що орієнтуєтеся на дату початку циклу, адже його жінка знає точно. А точно визначити день зачаття можна тільки при ЕКО

ufimovaaneckaДата: Среда, 07.12.2022, 19:35 | Сообщение # 4
Сержант
Зараз є на різних сайтах спеціальні календарі вагітності онлайн, за допомогою яких можна легко підрахувати свій термін і приблизну дату пологів, якщо відомий день і місяць останньої менструації і тривалість циклу. Також якщо ви знаєте дату овуляції і приблизну дату статевого акту, після якого настала вагітність, але також такий спосіб не можна вважати точним

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Як розрахувати срок вагітності і дату пологів
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: