Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Аптека
Аптека
HzBoyДата: Суббота, 10.12.2022, 14:34 | Сообщение # 1
Лейтенант
Статус: Оффлайн
Усім доброго дня. Порадьте, будь ласка, аптеку, де ціни не дуже великі, та завжди все можна знайти. Я забрав із села до себе старих батьків, тепер часто доводиться ліки у аптеках купляти.

fornodguestДата: Суббота, 10.12.2022, 14:39 | Сообщение # 2
Сержант
Та зараз ціни по усіх аптеках однакові. Ну, може, там декілька гривень різниці. Я купляю, якщо мені щось треба, у тій аптеці, що найближче до дому знаходиться. А бігати по усьому місту, шукати, де на гривню дешевше, я не хочу.

HzBoyДата: Суббота, 10.12.2022, 14:44 | Сообщение # 3
Лейтенант
Та не скажіть, що різниці у ціні на ліки є гривня-дві. Іноді дуже відчутна різниці у цінах буває. А якщо ви купляєте цілий перелік препаратів, то, звичайно, хочется знайти щось по адекватним цінам.

misterbicipsДата: Суббота, 10.12.2022, 14:52 | Сообщение # 4
Майор
Цитата HzBoy ()
Усім доброго дня. Порадьте, будь ласка, аптеку, де ціни не дуже великі, та завжди все можна знайти. Я забрав із села до себе старих батьків, тепер часто доводиться ліки у аптеках купляти.

Зараз аптека дуже багато. Але ціни не завжди ті, які хотілося би.
Я зазвичай купляю ліки у аптеці D.S. https://apteka-ds.com.ua/  Мені там ціни подобаються, та асортимент лікарських препаратів дуже великий.
Останнім часом став більше резервувати ліки на сайті. Заходжу на сайт, дивлюся, у якій саме аптеці цієї мережі є те, що мені потрібно, дивлюся ціну, якщо треба, читаю анотацію, а потім резервую.
До речі, можна скачати на телефон мобільний додаток цієї аптеки. Так аптека буде завжди з тобою.

Сообщение отредактировал misterbicips - Суббота, 10.12.2022, 19:14

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Аптека
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: