Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Краплі для очей
Краплі для очей
HzBoyДата: Четверг, 29.12.2022, 01:46 | Сообщение # 1
Лейтенант
Статус: Оффлайн
У мене робота пов'язана з компьютером. Дуже багато часу у проводжу за монітором. Останнім часом став помічати, що дуже очі втомлюються. Можна щось з цим зробити? Чи є якісь ліки від цього?

fornodguestДата: Четверг, 29.12.2022, 01:55 | Сообщение # 2
Сержант
Треба не тут на форуму запитання ставити. А йти до лікаря офтальмолога. Може це не просто очі втомлюються, може це якесь офтальмологічне захворювання. А ви хочете, щоб вам тут чарівну таблеточку порадили.

HellibamaДата: Четверг, 29.12.2022, 02:03 | Сообщение # 3
Рядовой
Треба працювати ж з розумом. Ане так, що, коли дедлайн, то ви без перепочинку  сидите за компьютерам. А що ви до цього робили? Треба рівномірно розподіляти час. Чули що це таке тайм менеджмент?

misterbicipsДата: Четверг, 29.12.2022, 02:11 | Сообщение # 4
Майор
Цікава розмова. Почали з офтальмологічних захворювань, а закінчили тайм менеджментом. Хоч це у якійсь мірі взаємопов'язане ).  
А що стосується того, що очі почали втомлюватися від сидіння за компом, то я би вам порадив так звані штучні сльози  Вони, я думаю, мають допомогти. Але якщо не допоможуть, то принаймні не нашкодять. 
Подивіться на сайті - там багато крапель для очей  https://www.add.ua/ua/medicamenti/dlja-glaz/kapli-dlya-glaz/   Можете й анотацію там прочитати та ціни там побачити. 

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Краплі для очей
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: