Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Вибір електровелосипеда!
Вибір електровелосипеда!
taras_gamperДата: Понедельник, 15.02.2021, 16:36 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Оффлайн
Як вважаєте, чи варто купувати електровелосипед? Ціни на них високі, але якщо самостійно збирати комплект, вийде дешевше. Порадьте із власного досвіду, хто такими користується?

a_sovДата: Понедельник, 15.02.2021, 16:36 | Сообщение # 2
Лейтенант
Бери колесо і контролер з ручкою б/у, акумулятори літій-феррум з Алі (не вибухають), BMS для них звідти ж. Літій-феррум по діаметру якраз зручно в раму вкласти, як в ліхтарик. Тоді вийде дійсно не дорого.

menigorekДата: Понедельник, 15.02.2021, 16:37 | Сообщение # 3
Лейтенант
Цитата a_sov ()
Бери колесо і контролер з ручкою б/у, акумулятори літій-феррум з Алі (не вибухають), BMS для них звідти ж. Літій-феррум по діаметру якраз зручно в раму вкласти, як в ліхтарик. Тоді вийде дійсно не дорого.
Купуйте! Сам їжджу на такому вже рік, і взимку теж можна тільки холодно. Тільки купувати треба з потужністю не менше 350 ват і пробігом не одному заряді не менше 50 км. У мене китайський і я задоволений.

kirilzhilenko80Дата: Понедельник, 15.02.2021, 16:39 | Сообщение # 4
Лейтенант
Цитата menigorek ()
Купуйте! Сам їжджу на такому вже рік, і взимку теж можна тільки холодно. Тільки купувати треба з потужністю не менше 350 ват і пробігом не одному заряді не менше 50 км. У мене китайський і я задоволений.
Дуже класна штука, купив собі минулої осені електровелосипед, дуже радий. Тепер коли мені терміново, кудись потрібно поїхати, користуюся ним і це дійсно зручно, адже я більше знаходжусь на свіжому повітрі, не стою в заторах, став рідше їздити громадським транспортом.
Як вибрати електровелосипед https://journal.rozetka.com.ua/ua....prirodu читайте в цій статті, там дуже багато корисних порад, які допоможуть при виборі зручного, надійного і не дорогого електровелосипеду.

Сообщение отредактировал kirilzhilenko80 - Понедельник, 15.02.2021, 16:40

liuma1206Дата: Среда, 24.02.2021, 10:28 | Сообщение # 5
Лейтенант
Ага.. самому.. это ж еще и уметь надо

alicafrolova1Дата: Среда, 26.05.2021, 11:48 | Сообщение # 6
Рядовой
Лучше покупать обычный велосипед, если нет проблем со здоровьем. Электровелосипеды очень тяжелые и стоят немало, подойдут тем  у кого проблемы с коленями . А так то советую выбрать велосипед https://velo-drive.com обычный, сэкономите деньги и заодно укрепите здоровье.

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Вибір електровелосипеда!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: