Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » літня гума
літня гума
guzalexsandr81Дата: Четверг, 18.03.2021, 16:24 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Оффлайн
Народ, поділіться інформаціэю - де придбати бюджетні покришки на автомобіль? Нам для офісної машинки потрібен комплект літньої гуми, а ставити ту гуму яка в нас є вже не можна, на тій автівці кур'єр мотається по місту, а покришки зовсім лисі, міняти треба було ще тогоріч.

kiril_timoshencoДата: Четверг, 18.03.2021, 16:25 | Сообщение # 2
Рядовой
Не знаю, зараз навіть на бюджетні шини ціни великі. Якщо не знайдете бюджетні нові моделі, то замовте Б/Ушні, це непоганий варіант, якщо треба зекномити гроші, в мене тесть так і робить, я навівть не знаю чи були в нього нові покришки колись.

guzalexsandr81Дата: Четверг, 18.03.2021, 16:27 | Сообщение # 3
Рядовой
Ні-ні-ні, мі вже декілька разів старі купували, цього разу генеральний погодився на новий комплект, от ми і шукаємо з хлопцями покришки по прийнятним адекватним цінам, щоб начальство не передумало, побачивши вартість.

pavel_kupriyДата: Четверг, 18.03.2021, 16:28 | Сообщение # 4
Рядовой
Куй залізо поки гараче ), правильно коли ще погодиться. Ділюся посиланням на сайт магазина який торгує дисками, маслами і шинами для автомобілів, до речі пару раз бачив там і для мапедів, якщо що - ну це так додаткова інформація. Я там замовляв лютню гуму, ціни адекватні, а якщо пошукаєте в каталозі можна знайти навіть дешеві - https://shiny-diski.com.ua/uk/tires/summer

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » літня гума
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: