Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Порадьте, яка плівка краще для теплиці
Порадьте, яка плівка краще для теплиці
OksiKДата: Суббота, 29.05.2021, 08:33 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Оффлайн
Загалом, така справа комради. Добудовую заразв терміновому порядку теплицю для вирощування квітів. Хотіла накривати її полікарбонатом, але прикинувши вартість, зрозуміла, що в цьому році
полікарбонат навряд чи потягну. Тому вирішила накрити плівкою. Плівка потрібна
хороша, багаторічна, для цілорічної експлуатації.

Буду дуже вдячна якщо підкажете, яка плівка краще для теплиці з хороших, які є у продажу. Якщо можна її назву хоча б, а ще краще координати де вибрати. Якщо тут не можна через заборону на рекламу, то
напишіть в лічку, будь ласка.

Сообщение отредактировал OksiK - Суббота, 29.05.2021, 08:33

alvianghontsa74Дата: Суббота, 29.05.2021, 08:35 | Сообщение # 2
Рядовой
Статус: Оффлайн
Тут почитайте, яка плівка краще для теплиці - http://surl.li/vccf , описані характеристики,переваги та недоліки всіх доступних на ринку матеріалів для накриття теплиць.

Беріть 200-ку для теплиць. Знайомий займається, бере цю 200, київський завод якийсь, назви не знаю, вистачає на 5 років.

В цьому році і я почав займатися теплицями. Побудував 6 на 3 м, коник2.5, накрив звичайнісінькою плівкою 100-ю. Знаю що вистачить не надовго. Але поки спробую, атам видно буде.

Сообщение отредактировал alvianghontsa74 - Суббота, 29.05.2021, 08:36

Форум » Авто Евро Сила в Харькове - Форум » Курилка » Порадьте, яка плівка краще для теплиці
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: