Главная » 2020 » Декабрь » 22 » Наш ответ на попытку захвата ГО АЕС Харьков
20:54
Наш ответ на попытку захвата ГО АЕС Харьков

Друзья, если помните, недавно нашу организацию и Романа Старченка обвинили в нелегитимности, выложив на недавно созданной в Facebook странице некоторую «компрометирующую» информацию о Романе, а также его персональные данные. Затем нам со стороны ГО «ВО «АЄС» была выслана официальная претензия с различными требованиями типа закрыть сайт, каналы на Ютуб, Инстаграм и т.п. В общем, закрыться, аннигилироваться, забыть все годы борьбы и существования как ГО, взаимопомощи и перестать позорить честное имя ГО «ВО «АЄС».


Мы не будем здесь рассматривать этическую сторону. Кому-то видно мешает наш коллектив, наша история и 4 года совместных усилий. Мы подготовили достойный юридический ответ на эту претензию, выслали документы, а сам текст выложили на нашем сайте (см. ниже). 

P.S. Любую организацию делают и представляют только люди. Мы считаем что подобные заявления – это попытка захвата ГО АЕС Харьков и откровенное неуважение к более чем 500+ участникам нашей организации, которые и сделали этот бренд узнаваемым. 


 

Голові громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» Ярошевичу О.А.

Код ЄДРПОУ 40813376

03057, м. Київ, пр. Перемоги, буд. 52/2

 

Голова громадської організації «АЕСХарків» Старченко Р.А.

Код ЄДРПОУ 42958274

61030, м. Харків, вул. Біологічна, буд. 13

 

Зустрічна претензія-вимога

 

Третього грудня 2020 року головою громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила» Ярошевичем О.А. на адресу голови громадської організації «АЕСХарків» Старченко Романа Анатолійовича була направлена претензія про вжиття дійових заходів щодо усунення порушень вимог Закону України «Про громадські об’єднання», шляхом припинення використання символіки громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила». У вказаній претензії голова ГО «ВО «АЄС» Ярошевич О.А. вимагає:

Надати відповідь на цю претензію протягом місячного строку з дня її отримання.

 1. Негайно усунути виявлені порушення вимог п. 6 ст. 18 Закону України «Про громадські об’єднання».

 2. Припинити протягом місяця (з дня отримання претензії) використання таких інтернет ресурсів:

ініціювання його блокування, оскільки їх подальше використання спричиняє зниження авторитету та чесного імені ГО «ВО «АЄС».

По-перше, я хочу зазначити, що викладені в підписаному Вами документі обставини викликали суттєве здивування з мого боку. Засвідчую свою готовність у правовій площині надавати оцінку питанням, що порушуються, одночасно з цим вважаю неможливим здійснити повний та всебічний розгляд Вашої претензії без отримання інформації, пояснень, документів та іншого саме від «Всеукраїнського організації «Авто Євро Сила» та вас як керівника вказаної ГО.

 

Мене дуже обурив той факт, що ви, на жаль, дуже швидко «забули» мою активність, досягнення та інше за час з моменту створення «Всеукраїнської організації «Авто Євро Сила». Тому змушений нагадати вам.

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила» розпочала свою діяльність в Харкові в 2016 році зі створення місцевого осередку активістів, які офіційно вступили в ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» і взялися до роботи з формування харківського колективу, захисту прав автовласників і юридичної допомоги.

Від самого початку очолив рух і представництво ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» в Харкові Старченко Роман Анатолійович. На початковому етапі ініціативна група орендувала офіс за оренду якого платили самі активісти, створила інформаційні чати для спілкування і взаємодопомоги, а також сторінки в соціальних мережах для пропаганди ідей «доступного авто для кожного українця», «доступного розмитнення автомобілів», взаємодопомоги та інших моментів, пов’язаних з діяльністю організації.

Однією з найперших сторінок в інтернеті, створеною для роботи в місті Харків і області, стала сторінка в соціальній мережі Facebook (з кінця 2016), однак вона не зберіглася (була зламана і вкрадена). Трохи пізніше, на початку 2017, з’явилися й інші офіційні джерела:

 1. офіційний сайт в інтернеті (1-ий пост від 26 березня 2017) - http://autoevrosila.org/welcome;

 2. канал на відеохостингу Youtube (створений 21 лютого 2017 року) – https://www.youtube.com/c/АвтоЕвроСилаХарьков/featured;

 3. групи в соціальній мережі Facebook - https://www.facebook.com/aeskharkov/, http://autoevrosila.org/welcome;https://www.facebook.com/groups/aeskharkov/;

 4. акаунт у соціальній мережі Twitter https://twitter.com/aeskharkov.

Отже, вже з кінця 2016 року Старченко Роману Анатолійовичу, а також його колегам та побратимам вдалося організувати повноцінну роботу із забезпечення правового захисту громадян на території міста Харкова та області, взаємодії з органами місцевого самоврядування, поліцією тощо і пропаганді ідей, які несла ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила».

Був створений офіс (який проіснував до кінця 2019 року і був переміщений за іншою адресою у зв’язку зі створенням окремої ГО «АЕСХарків» http://autoevrosila.org/pereezd-ofisa) для прийому громадян, вівся облік членських внесків і реєстрація нових учасників філії ГО «ВО «АЄС», а також велися підготовка і організація всіх акцій місцевого масштабу і участь в загальноукраїнських.

Потрібно чітко розуміти, що на той момент харківський осередок був створений офіційно як філія загальноукраїнської «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» (Представництво громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» № 2), а Роман Старченко був призначений її керівником і його телефони, а також телефони харківського офісу були вказані на загальноукраїнському сайті організації.

При цьому таке поняття, як-от офіційний сайт філії «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» в області або місті (де б велася вся хроніка акцій, заклики на збори і участь місцевих активістів), а також Youtube-канал – вперше з’явилось саме в Харкові. Тобто кістяку колективу вдалося в найкоротші терміни організувати ефективний центр інформування та роботи з громадянами на місцях, за що згодом Старченко Роман Анатолійович отримав грамоту від керівника «Всеукраїнської організації «Авто Євро Сила» О. Ярошевича.

Щодо досягнень у період 2016–2019 років, коли осередок у Харкові існував як офіційна філія ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» (Представництво громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» № 2):

1. Був створений ефективний центр з комунікації і роботи з населенням. Тільки офіційних членів ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» налічувалося понад 500 осіб, а разом з неофіційними (які не виявили бажання реєструватися і платити членські внески, але брали участь в акціях, в тому числі і в Києві) більше 1000 осіб.

2. Був організований безкоштовний процес надання правової допомоги громадянам і виграні десятки судових справ про мільйонні штрафи.

3. Були організовані десятки місцевих акцій у Харкові з залученням великої кількості активістів під будівлями Управління патрульної поліції, Митниці, Обласної ради, посольств тощо. Вся хронологія доступна на Youtube-каналі, на сайті і сторінках в соціальній мережі Facebook. Зокрема, добірка – http://autoevrosila.org/search/Акция/, акція 28 листопада 2018 року – http://autoevrosila.org/akciya20-11.

4. Регулярно проводилися зустрічі з колективом і обговорення перспектив розвитку організації, участі в загальноукраїнських акціях, юридично-правові тренінги (фото на сайті http://autoevrosila.org/photo/ а також звіти в соціальних мережах).

5. Організовано участь в загальноукраїнських акціях із залученням великої кількості людей. Такі акції проводилися регулярно і завжди Харків був представлений гідно – кількість активістів було на рівні найбільших філій в Україні (зокрема, загальноукраїнська акція в Києві http://autoevrosila.org/vilni-ludi-maut-auto-akciya-24-maya-v-kieve, яких було близько десятка за три роки).

6. Проводилась активна робота зі ЗМІ та були записані десятки передач на місцевих каналах, інтерв’ю журналістам. Завдяки цьому, а також активній комунікації з органами місцевого самоврядування, поліцією, митницею тощо в Харкові знали про ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила», знали, що беззаконня не пройде і кожен, хто звертається в харківський офіс, отримає допомогу і консультацію, навіть якщо він не є чинним членом ГО «ВО «АЄС». Тому кількість протиправних пригод за участю поліції і митниці у ставленні до власників автомобілів на іноземній реєстрації вже у 2018 році практично було зведено до нуля, оскільки в 2017 вийшло дати гідну юридичну відповідь за цілою низкою гучних справ і інцидентів у цій сфері.

7. Окремим пунктом потрібно занести благодійність, якою займалася організація, будучи ще філією ГО «ВО «АЄС» (Представництво громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» № 2) і потім продовжила після трансформації в окрему ГО «АЕСХарків». За весь цей час було зібрано десятки акцій на підтримку дітей, малозабезпечених сімей, волонтерства щодо бійців ВСУ і багато іншого. Все це є на сторінках ГО «АЕСХарків» у соціальних мережах і на Youtube-каналі, де відображено лише частину заходів, оскільки багато зборів здійснювалося в рамках чатів, без афішування публічно. У будь-якому випадку всі заходи з благодійності проходили зі звітами витрачених коштів і фіксацією того, кому і як надавалася допомога. Курирував усі ці питання Роман Старченко особисто і в багатьох випадках сам відвозив закуплені продукти, іграшки, необхідні речі нужденним.

Щодо ролі Романа Старченка в формуванні колективу і розвитку ГО «ВО «АЄС» в Харкові можна зазначити таке.

Успіх будь-якої організації залежить від багатьох складових. Основними можна назвати ідею (вона не може бути приватизована ніким апріорі), авторитет керівника і організацію процесу роботи і комунікації з іншими суб’єктами. Що стосується ГО «ВО «АЄС», то в Україні її філії вийшли по-справжньому багатолюдними і сильними тільки завдяки успіхам і авторитету місцевих лідерів та їхнім діловим якостям. У більшій масі це були ідейні люди, як-от Роман Старченко, які зуміли організувати навколо себе людей, створити колектив і працювати з населенням. При цьому така робота вимагає величезних зусиль, оскільки ГО «ВО «АЄС» всіляко принижували і не давали розкритися навіть на загальноукраїнському рівні, не кажучи вже про місцевий, де ніхто в очі не бачив керівництво і взагалі не мав поняття, про що йде мова.

За 3 роки ГО «ВО «АЄС» Харків стала впізнаваним брендом. Керівники харківського офісу, юристи і безпосередньо сам Роман Старченко часто запрошувалися за круглі столи між представниками різних гілок влади, влаштовувалися спільні ефіри тощо. Це стало можливим тільки завдяки загальним зусиллям місцевих активістів, які поділяли ідеї організації і підтримували їх на акціях і мітингах.

 

Щодо вірогідного, не підтвердженого наразі жодними документами, припинення повноважень Романа Старченка в ГО «ВО «АЄС».

Як уже було зазначено вище, громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила» розпочала свою діяльність у Харкові в 2016 році зі створення місцевого осередку активістів, які офіційно вступили в ГО «ВО «АЄС» і взялися до роботи з формування харківського колективу, захисту прав автовласників і юридичної допомоги. Очолив рух і представництво ГО «ВО «АЄС» в Харкові (Представництво громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» № 2) Старченко Роман Анатолійович.

У своїй претензії ви вказуєте, що нібито Роман Старченко жодного відношення до ГО «ВО «АЄС» не має, що він вводить людей в оману, що він не є офіційним представником ГО «ВО «АЄС» та зокрема її територіального осередку, що розташовується у м. Харкові. Але такі висновки обурливі й непідтверджені жодним з документів.

Варто зазначити, що в Романа Старченка наявна Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Представництво громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» № 2, в якій зазначений Старченко Роман Анатолійович як керівник відокремленого підрозділу юридичної особи (копію додаю).

Однак одночасно з цим, виходячи з тієї інформації, що наявна в мене, жодного юридичного рішення про припинення повноважень Романа Старченка як керівника Представництва громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» № 2 ГО «ВО «АЄС» в місті Харкові керівництвом ГО «ВО «АЄС» прийнято не було, про жодні збори відповідного харківського осередку мені не відомо.

Я мав довіру до вас як до керівника ГО та не дуже багато часу витрачав саме на формування та збір юридичних паперів відносно себе, проте після отримання претензії від Вас вважаю, що час юридичного збору фактів та паперів настав. Тому в резолютивній частині даного документу ви побачите вимогу щодо надання усіх документів щодо участі Р. Старченка в ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила».

 

Щодо нібито протиправного використання символіки ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила». Також вважаю, що це питання не може бути до кінця вирішене до отримання необхідних документів з боку «Всеукраїнського об’єднання «Авто Євро Сила».

З відкритих джерел, а саме з Реєстру символік громадських формувань, отримана інформація щодо символіки ГО «ВО «АЄС».

Відповідно до Опису символіки, прийнятої на засіданні Виконавчого комітету ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АВТО ЄВРО СИЛА» Протокол № 6 від 28.11.2016:

Емблема ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АВТО ЄВРО СИЛА» :

являє собою прямокутник білого кольору, по середині якого зображено розмиті контури території України чорного кольору, у середині (цього) контуру розміщено коло білого кольору з розірваними краями зверху та знизу кола, у центрі якого міститься напис українською мовою АЄС (всі літери – прописані великими літерами, напис займає 7,25 мм) чорного кольору, виконаний шрифтом MagistralC Bold, навколо напису АЄС розміщені 12 зірок чорного кольору. Над цим зображенням міститься напис ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ (всі літери – прописані великими літерами, напис займає 45,25 мм в довжину та 2,25 мм в висоту) чорного кольору, виконаний шрифтом MagistralC Bold, а під цим зображенням розміщується напис «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ (всі літери – прописані великими літерами, напис займає 45,25 мм в довжину та 2,25 мм в висоту) чорного кольору, виконаний шрифтом MagistralC Bold, а під написом «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ розміщено напис «АВТО ЄВРО СИЛА» (всі літери – прописані великими літерами, напис займає 70,6 мм в довжину та 5 мм в висоту) чорного кольору, виконаний шрифтом MagistralC Bold.

Прапор ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АВТО ЄВРО СИЛА» з зображенням емблеми:

являє собою прямокутник, виготовлений з щільної тканини жовтого кольору, у центрі якого міститься кольорова емблема ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АВТО ЄВРО СИЛА» з повним масштабним відображенням всіх її складових. Кольори емблеми на прапорі – розмиті контури території України з лівого боку синього кольору переходять у центрі в голубий колір, 12 зірок у центрі – жовтого кольору, напис «АЄС» - літери «А», «С» - жовтого кольору, «Є» - білого кольору. Написи ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АВТО ЄВРО СИЛА» - залишаються в чорному кольорі і зі шрифтом MagistralC Bold в тих же масштабах та розміщенні, що і на емблемі.

Хочу зауважити, що при поверхневому порівнянні емблеми ГО «ВО «АЄС» та зображень, що містяться в додатках до Вашої претензії виявлено суттєві відмінності, зокрема немає написів ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АВТО ЄВРО СИЛА», відрізняється шрифт написів, колір літер тощо.

На Додатку 1 зображено скріншот із сайту youtube.com, на якому розміщено відео під назвою «Авто Евро Сила Харьков», яке було завантажено на відеохостинг Youtube 3 роки тому. У цей час Старченко Роман виконував повноваження керівника Представництва громадської організації «Всеукраїнська організація «АВТО ЄВРО СИЛА» № 2 за повної підтримки з боку ГО «ВО «АЄС» та особисто з боку О. Ярошевича.

На Додатку 2 зображено фото Романа Старченка, зроблене в травні 2017 року під час виконання повноважень керівника Представництва громадської організації «Всеукраїнська організація «АВТО ЄВРО СИЛА» № 2 за відсутності заперечень з боку ГО «ВО «АЄС».

На Додатку 5 зображений скріншот посту на сторінці «Авто Евро Сила Харьков» у соціальній мережі Facebook, у якому розміщено фото автомобілів з жовто-блакитними прапорами, зроблене на вулиці, відкрито.

Також звертаю вашу увагу на важливий факт. У своєму зверненні ви піднімаєте питання щодо правомірного чи не правомірного використання символіки. Проте для повного та всебічного аналізу цього питання треба встановити порядок, за яким надається відповідне право використання символіки з боку ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила». Аналізуючи відкриті дані, я не знайшов актуального статуту ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила» або положення щодо використання символіки організації. Одночасно з цим інтернет заповнений пропозиціями щодо продажу певних товарів з символікою ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила». Які особи продають ці товари, куди йдуть кошти від продажу, які права на використання символіки отримують покупці – залишається незрозумілим. Тому це питання потребує аналізу додаткових документів від ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила» для його вирішення.

 

Щодо оприлюднення особистих даних Романа Старченка.

Деякий час тому у новій групі (сторінці) «Авто Евро Сила Харьков Официальная» у соціальній мережі Facebook за адресою https://www.facebook.com/aeskharkovofficial адміністраторами вказаної групи був зроблений коментар під постом, у якому була оприлюднена приватна інформація про особу Старченка Романа Анатолійовича, а саме було оприлюднено фото його паспорту громадянина України для виїзду за кордон. Окрім того, було викладено певну інформацію, яка спотворює факти про особу Старченко Р.А. та шкодить його репутації.

Після оприлюднення паспортних даних на адресу Старченка Романа Анатолійовича почали надходити погрози, чим йому було спричинено моральні страждання, які полягали в обґрунтованому побоюванні за своє життя і здоров’я та життя і здоров’я своїх рідних і близьких.

Вказаними протиправними діями адміністраторів групи «Авто Евро Сила Харьков Официальная» соціальної мережі Facebook було грубо порушено законодавство про нерозголошення особистих даних. Старченко Роман Анатолійович не надав своєї згоди в жодній формі на оприлюднення персональної інформації про себе, тим паче паспортних даних.

Стаття 3 Конституції України проголошує, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Стаття 28 Конституції України закріплює за кожною особою право на повагу до її гідності. Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

Згідно зі ст. 32 Конституції України ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України.

Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.

Відповідно до ст. 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод від 04 листопада 1950 року кожен має право на повагу до свого приватного і сімейного життя, до свого житла і кореспонденції.

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про захист персональних даних» об’єктами захисту є персональні дані. Персональні дані можуть бути віднесені до конфіденційної інформації про особу законом або відповідною особою.

Відповідно до ч. 6 ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних» не допускається обробка даних про фізичну особу, які є конфіденційною інформацією, без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Відповідно до п. 7 ч. 2 ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» суб’єкт персональних даних має право на захист своїх персональних даних від незаконної обробки.

Відповідно до п. 1 ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних» підставами для обробки персональних даних є згода суб’єкта персональних даних на обробку його персональних даних.

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних» згода суб’єкта персональних даних – добровільне волевиявлення фізичної особи (за умови її поінформованості) щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, висловлене у письмовій формі або у формі, що дає змогу зробити висновок про надання згоди.

Отже, протиправними діями модераторів або адміністраторів групи «Авто Евро Сила Харьков Официальная» соціальної мережі Facebook було грубо порушено законодавство про нерозголошення особистих даних. Старченко Роман Анатолійович не надав своєї згоди в жодній формі на оприлюднення персональної інформації про себе, тим паче паспортних даних.

У мене є неперевірена інформація, що до кола адміністраторів вказаної групи входить співзасновник ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила» Олександр Чернявський та адвокат, який, вірогідно, на постійній основі надає юридичну допомогу ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила» Іван Казачук. Маю надію, що ви знайдете в собі сили перевірити ці факти та чесно надати відповідь щодо них для того, аби певні особи понесли відповідальність відповідно до чинного законодавства.

Перед завершенням документу хочу торкнутись питання щодо взяття на поруки двох осіб ГО «ХТА». По-перше, з сумом розумію, що для вас рішення та дії ГО дорівнюють рішенню голови ГО. На щастя, це не завжди так і рішення приймається певним колективом людей, які входять до складу такої ГО. По-друге, розумію, що ви не юрист та не розумієте процедуру притягнення особи до адміністративної відповідальності. Змушений розкрити для вас декілька моментів, а саме, що виключно суд приймає рішення в кожній конкретній справі про можливість передачі на поруки особи для виправлення. Також ви маєте знати, що поліція у разі незгоди має право подати апеляційну скаргу, якщо вважає рішення занадто «м’яким». І нарешті: головним завданням Закону є саме зміна поведінки людини, а не покарання, оскільки саме превентивна функція домінує в більшості завдань права цивілізованих країн. Чи бачили ми людей, які були притягнуті до максимальної відповідальності, наприклад, за статтею 130 КУпАП і продовжували їздити без посвідчення водія за кремом? На жаль, таких випадків багато. Я погоджуюсь, що ГО може ставити питання перед судом про взяття на поруки лише у виключних випадках, коли є всі підстави вважати, що людина не винна, не вчиняла правопорушення або дійсно виправиться та позбавлення її права керування авто поставить під ризик існування її родини (дружини, дітей), наприклад, якщо людина працює в таксі або займається перевезенням вантажу. Ви не розібралися в ситуаціях, в зазначених ситуаціях, ви навіть їх не знаєте, ви не знайомі з людьми, які фігурували в цих двох ситуаціях, ви не перевірили, чи бодай один раз вказані особи притягалися до адміністративної відповідальності після взяття на поруки, проте ви швидко зробили безпідставний, образливий висновок, що це зроблено виключно для уникнення відповідальності та є не добросовісною поведінкою. Вважаю, що такий виклад обставин не свідчить про ваше намагання знайти істину. Окрім того, ГО «ХТА» не має жодного відношення до ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила» або до ГО «АЕСХАРКІВ».

Підсумовуючи сказане: для мене залишається незрозумілим аспект, як Ви, пане Олеже, змогли так непорядно та негідно вчинити зі мною, людиною, що стояла пліч-о-пліч разом з вами під час створення ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила». Стільки років ми разом виборювали доступне розмитнення для кожного українця, я ніколи та нічим не зрадив цілям, які були закладені на початку, проте ви підступно, таємно, не повідомляючи мене, не проводячи зборів Харківського осередку ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила», вірогідно, юридично позбавили мене статусу керівника осередку в Харкові. Я ніколи не тримався за цей статус, і якщо б ті порядні активісти з Харкова та області, які роками виборюють ідею доступного розмитнення, підтримали вас, у мене не було б до такого рішення ніяких питань. Але цим ви зрадили не тільки мене, ви зрадили людей, які вірили ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила». В Україні вже була одна людина, яка вважала, що може вирішити всі питання сама в Києві без врахування думки людей. Потім в 2014 році ця людина з ганьбою втекла до Росії. Я готовий був поступитися своїм місцем будь-кому, кого оберуть саме люди в Харкові та області, але вам не вистачило хоробрості та волі для того, аби підняти таке питання в регіоні, приїхати до регіону, оскільки в душі ви знали, що харків’яни підтримають саме мене. Ви навіть не знайшли в собі сили приїхати особисто в регіон та поспілкуватись з людьми.

Невже це помста за те, що я відмовився збирати з активістів гроші для передання їх у Київ вам та ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила»? Невже ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила» стало для вас виключно інструментом отримання коштів? Невже ви не готові сприймати будь-яку критику у свій бік та за будь-яку непокору чи прояв власної позиції зразу бажаєте прибрати людину з організації? Ви декілька разів дорікали мені в спілкуванні, що я не «забезпечую явку людей на акції до Києва», проте невже ви не розумієте, що активісти – це не раби, їх неможливо «зібрати як стадо корів», люди мають власну думку, дивляться на ваші дії в Києві та самі вирішують, підтримати призначену вами акцію чи ні, і жодна особа не має права їх змусити? Я маю надію, що ви знайдете в собі сили відповісти на зазначені питання.

Резюмуючи документ, хочу зазначити, що, на моє переконання, ви дуже передчасно та необґрунтовано зробили висновки про наявні певні порушення з мого боку. Одночасно з цим я вважаю, що існують обґрунтовані ознаки порушення саме моїх прав, прав активістів Харківського осередку ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила» саме з вашого боку як керівника ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила». Ваше намагання швидко відібрати мої досягнення, досягнення активістів Харківського осередку за роки існування та присвоїти їх собі або керованим вами людям, які жодного дня за роки не брали активної участі в реалізації ідей та цілей ГО – вважаю протиправним, аморальним та негідним.

Я не буду принижувати себе та як ви та безпідставно «погрожувати» в претензії кримінальним провадженням, арештом мого майна, забороною виїзду з території України для мене тощо. Я просто залишаю за собою очевидне право на захист своїх прав та інтересів у встановлений законодавством спосіб після отримання відповіді від вас на цю зустрічну вимогу-претензію

На підставі вищевикладеного

 

ВИМАГАЮ:

 

 1. Розглянути цю зустрічну вимогу-претензію протягом місяця з дня її отримання та в цей самий строк надати обґрунтовану відповідь на всі вказані нижче питання.

 2. Надати усі без винятку засвідчені у встановленому порядку установчі документи громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила», зокрема статут, положення про осередок в Харкові, положення щодо використання символіки, тощо.

 3. Надати усі без виключення, засвідчені в установленому порядку документи, що стосуються будь-яких відносин Старченка Романа Анатолійовича та ГО «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила», зокрема але не виключно щодо призначення, діяльності, припинення повноважень тощо щодо Старченка Романа Анатолійовича як керівника структурного підрозділу (представництва/філії) громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» в м. Харкові та Харківській області.

 4. Надати прізвища, імена та по батькові всіх осіб, які від імені та/або з дозволу громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» використовують такі назви (найменування) «АЕС Харків», «АВТОЄВРОСИЛА ХАРКІВ», «AES KHARKOV», «AES KHARKIV», «АЕС Харьков» та пов’язані з ними та/або похідні від них.

 5. Надати прізвища, імена та по батькові всіх адміністраторів та модераторів сторінки в соціальній мережі Facebook «Авто Евро Сила Харьков Официальная», посилання на яку за адресою в мережі: https://www.facebook.com/aeskharkovofficial, а також вказати, хто є власником зазначеного ресурсу в мережі Facebook.

 6. У разі, якщо ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» приймалось рішення про визначення керівника (керівників) Харківського осередку ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила», прошу надати засвідчені копії всіх відповідних документів щодо цього питання, зокрема у разі наявності рішення загальних зборів ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» та/або протоколу загальних зборів Харківського осередку ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» тощо.

 

Додатки:

 1. Копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Представництво громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» № 2.

 2. Копія фото подяки Голови громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» О.А. Ярошевича керівнику Представництва громадської організації «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» № 2 Старченку Роману Анатолійовичу.

 3. Роздруківка скріншотів зі сторінки групи «Авто Евро Сила Харьков Официальная» в соціальній мережі Facebook на 1 арк Завантажити додаток.

 4. Роздруківки світлин участі Р. Старченка в Харківському осередку ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» та загалом в діяльності ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» Завантажити додаток

 

 

22 грудня 2020 року Голова ГО «АЕСХарків»

Старченко Р.А.

Просмотров: 207 | Добавил: АЕС | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar